DF2_1455ok
1EF3F391-DE85-4959-AFBA-B89292131EC7

SALON W OGRODZIE - nowy trend w projektowaniu przestrzeni zewnętrznych

Ogród to zazwyczaj miejsce wyjątkowe. Kojarzone z piękną pogodą i kojącą zielenią wokół. A może przenieść salon do ogrodu? Czemu nie. Nasza oferta materiałów OUTDOOR pomoże zaaranżować to miejsce ze smakiem.

Niedawno pojawił się nowy trend w projektowaniu przestrzeni zewnętrznych na wykorzystywanie ogrodów, jako przedłużenia strefy relaksu. Salon w ogrodzie nie różni się wystrojem od typowego living roomu z wnętrza domu. Jedyną różnicą pozostaje klimat zieleni i świeże powietrze pozwalające na oddech pełną piersią.

Dzięki nowoczesnym materiałom obiciowym możemy używać miękkich sof i wygodnych foteli i móc wypoczywać pod ulubionym drzewem lub obok pachnącego klombu w ogrodzie.Poznaj naszą ofertę PARK LINE


PARK LINE to kolekcja winylowych materiałów obiciowych w pięknych, jasnych kolorach. Polecamy szczególnie, bardzo przyjemne w dotyku, tkaninowe wzory WALTER i RALPH.


Właściwości materiałów winylowych


Komfort użytkowania jest możliwy dzięki bardzo wysokim walorom praktycznym. Przede wszystkim materiały mają właściwości przeciw pleśniowe i przeciw grzybicze. Są mocne i trwałe. Wytrzymałe na ścieranie, otarcia i uderzenia. Ich powierzchnia jest odporna na zabrudzenia w tym tłuste plamy. Łatwo ją utrzymać w czystości za pomocą jedynie łagodnych detergentów. Materiały nie odbarwiają się pod wpływem słońca. Zachowują kolor na długie lata.

Z naszą pomocą typowy ogród zmieni się w fantastyczne i klimatyczne miejsce idealne do celebracji chwil w pojedynkę z dobrą książką lub w towarzystwie bliskich.


ENJOY OUTSIDE LIVING SPACES,

MAKING IT COMFORTABLE AND LUXURIOUS.