winylowe-okleiny-scienne-vinylpex-
DF2
12CBC1E0-D4D5-45AB-847A-4C1CD934037C

ZALETY WINYLOWYCH OKLEIN ŚCIENNYCH

Winylowe okleiny ścienne to połączenie
formy i funkcji - wzornictwa z wytrzymałością.


Kolekcja składa się z tkaninowych i graficznych wzorów, oferowanych w nowoczesnej kolorystyce. Na szczególną uwagę zasługują okleiny o strukturze 3D, które sprawiają że ozdobiona nimi ściana "ożywa", grając misternym układem światłocieni.


Winyl to surowiec niezwykle wdzięczny i plastyczny. Można go dowolnie kształtować i barwić. Stwarza to wręcz nieograniczone możliwości projektowe. Stąd ciągle poszerzana oferta zaskakujących, oryginalnych produktów.


Właściwości praktyczne nie ustępują miejsca estetycznym. Winylowe okleiny ścienne są:


  • Trwałe – to jedna z najważniejszych właściwości. Dzięki połączeniu z bawełnianym podkładem, materiał staje się nieprzeciętnie wytrzymały i odporny na zadrapania, otarcia i uderzenia. To sprawia, że okleiny winylowe świetnie sprawdzają się w obiektach publicznych, w miejscach często i intensywnie użytkowanych.

  • Odporne na promienie UV – Winylowe okleiny ścienne w kontakcie ze słońcem pozostają niewzruszone, wciąż piękne i kolorowe.

  • Bezpieczne – winylowe okleiny ścienne są wysoce odporne na działanie ognia. Ponadto są higieniczne, łatwo je utrzymać w czystości, usuwając zabrudzenia bez wykorzystywania specjalistycznych urządzeń. Łagodne detergenty zmyją wszelkie plamy, co jest satysfakcjonującym rozwiązaniem, między innymi
    w hotelach i lokalach gastronomicznych.


  • Funkcjonalna elegancja w nowoczesnym stylu


    Winylowe okleiny ścienne to materiały trwałe, odporne i bezpieczne. Mają wiele zalet, dla których warto zapoznać się z ich ofertą. Mnogość wzorów i kolorów stwarza szansę wyrażenia swojego, indywidualnego stylu. Niezależnie czy zdecydujesz się na neutralne barwy, czy dominujące wzory – zyskujesz dodatkowe możliwości aranżacji przestrzeni, Winylowe okleiny ścienne to przepis na ciekawe i niebanalne wnętrze.

    MORE THAN WALLCOVERING!