Materiały obiciowe

MATERIAŁY OBICIOWE – POŁĄCZENIE WZORNICTWA I WYTRZYMAŁOŚCI

Winylowe materiały obiciowe firmy Vinylpex z Poznania są starannie zaprojektowane, tak by były jednocześnie – praktyczne i piękne. Wszystkie materiały zostały stworzone z myślą o meblach, które obok świetnego wyglądu powinny wytrzymywać intensywne użytkowanie.

Na specjalną uwagę zasługuje fakt iż syntetyczna warstwa wierzchnia materiałów do obicia jest wodoodporna i nie odbarwia się pod wpływem słońca. To powoduje, że są idealne na obicia modułowych kompletów wypoczynkowych – sof, foteli, materacy – tworzących strefę relaksu, salon zewnętrznyNowoczesne formy mebli ogrodowych nie różnią się od modeli typowych dla wnętrza domu, a materiały do obicia firmy Vinylpex doskonale się sprawdzają, pozostając w niezmienionym stanie przez wiele lat.

Są one również doskonałą propozycją dla branży jachtowej, gdyż bardzo dobrze znoszą działanie wody morskiej. Materiały do obicia naszej firmy są też w pełni higieniczne. Łatwo je utrzymać w czystości za pomocą łagodnych detergentów. Powłoka EASY CLEAN zabezpiecza je przed przebarwieniami i działaniem tłustych substancji.

MATERIAŁY DO OBICIA OD FIRMY VINYLPEX

Oferujemy też specjalne wykończenie lakierowe V LAC naszych produktów, które spełnia rygorystyczne standardy specjalistyczne zatwierdzone przez największe firmy motoryzacyjne.

W nowej kolekcji pojawiły się wzory RALPH I WALTER przypominające naturalne tkaniny, ultra nowoczesny MORIS oraz egzotyczny HECTOR. Proponujemy materiały obiciowe w wysmakowanych barwach. Obok klasycznych, ponadczasowych bieli, beżów, granatów pojawiły się też materiały do obicia w odważniejszych, bardziej wyrafinowanych kolorach takich jak – miedziany, złoty, czy grafitowy.

W ofercie firmy Vinylpex mamy też materiały wykonane z naturalnej skóry. Można je zamówić osobno lub z dopasowanymi do nich odpowiednikami winylowymi, co pozwala na ekonomiczną produkcję mebli z wykorzystaniem obu surowców. Jeżeli interesują Państwa materiały naszej firmy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia nas w biurze w Poznaniu. Gwarantujemy, że otrzymasz od nas najlepsze materiały obiciowe na rynku!