MATERIAŁY OBICIOWE OUTDOOR

Vinylpex oferuje swoim klientom winylowe obicia na meble outdoor, czyli do mebli zewnętrznych. Zaliczają się do nich zarówno meble ogrodowe, jak i meble dla branży jachtowej, w których się specjalizujemy. Materiały outdoor powinny być szczególnie wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, chociażby na słoną wodę (w przypadku branży jachtowej). Możemy zapewnić, że wszystkie nasze obicia przeszły atesty higieniczne i na antybakteryjność, dzięki czemu będą służyć Państwu bez zarzutu przez długie lata użytkowania.

Obicia outdoor firmy Vinylpex od lat sprostają wyzwaniom związanym ze zmianami atmosferycznymi i innymi czynnikami zewnętrznymi. Chcąc zapewnić klientom maksymalną satysfakcję i komfort użytkowania wszystkie nasze obicia outdoor zostały poddane specjalnym atestom. Dzięki temu posiadają one odporność ogniową, na światło, ścieranie, tłuszcz, mocz oraz słoną wodę. Wszystko to gwarantuje niezwykłą wytrzymałość, a co za tym idzie – wysoką jakość produktu.

WYBRANE MATERIAŁY OUTDOOR

Oferujemy obicia na meble OUTDOOR w dwóch liniach: PARK LINE i MARINE LINE.

Linia PARK przeznaczona jest przede wszystkim dla mebli ogrodowych. RALPH to delikatny wzór w delikatnych kolorystykach. Mimo jasnych barw są odporne na przebarwienia spowodowane światłem słonecznym lub moczem. WALTER to obicie gładkie, a przy tym uniwersalne. Dostępne w różnej kolorystyce będzie się pięknie prezentować zarówno w ogrodzie, jak i na eleganckim tarasie. Materiały outdoor to również sprawdzone rozwiązanie na balkonach.

Jednym z naszych czołowych produktów są obicia na meble outdoor linii MARINE, czyli przeznaczone do branży jachtowej. Od lat oferujemy obicia na meble z myślą o klientach, którzy cenią sobie luksus i wysoką jakość. W tej branży liczy się wytrzymałość, dlatego mogą być Państwo w tej kwestii spokojni – nasze materiały outdoor są odporne na wszelkie zmiany i czynniki atmosferyczne, zapewniając maksymalny komfort każdego użytkownika.

Dla ludzi ceniących sobie styl i klasę idealnym wyborem będą obicia outdoor WALTER I EVA, które charakteryzują się stonowanymi, klasycznymi kolorami i wzorami. Cieliste, szare i grafitowe barwy sprawdzą się w każdym jachcie i motorówce, stając się ich pięknym uzupełnieniem. Dla tych, co lubią nowoczesne rozwiązania polecamy SILVA i MEGAN – dostępne w oryginalnej kolorystyce i teksturze, będą się pięknie prezentować na tle lśniącego morza, jeziora czy rzeki.

Wszystkie nasze obicia na meble outdoor dostępne są w formie indywidualnego zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi w celu omówienia szczegółów.