OBICIA MEBLOWE CLASSIC

OBICIA MEBLOWE CLASSIC

Licht Brown

Firma Vinylpex oferuje wysokiej jakości obicia meblowe w wersji CLASSIC. Klasyczne wzory znajdujące się w naszym asortymencie sprawdzą się w każdym wnętrzu, nadając im elegancki i ponadczasowy styl. Nasze kreacje nie dość, że są zjawiskowo piękne, to na dodatek są niezwykle trwałe i uniwersalne.

Nasze wyroby wykonane są z miękkiego, elastycznego winylu. Winyl to surowiec, który pozwala na wiele możliwości zarówno w kwestii wzornictwa, jak i kształtu. Dzięki temu nasze produkty są dopasowane do każdego rodzaju wnętrza. Wersja CLASSIC to kolekcja bogatego wyboru– w sprzedaży mamy linie INTERIOR oraz LEATHER, których obicia wykonane są z naturalnej skóry+dopasowanego winylu.

SKÓRA TAPICERSKA MEBLOWA – NASZE WZORY

Oferujemy swoim Klientom obicia meblowe najwyższej klasy, które idealnie dopasują się do każdego rodzaju wnętrza. Linia INTERIOR składa się z 10 różnych, klasycznych wzorów. Jednym z najbardziej popularnych jest bez wątpienia WALTER – eleganckie winylowe obicie meblowe, występujące w jasnych, uniwersalnych barwach. Będzie się idealnie prezentował w pomieszczeniach w stylu skandynawskim, ale również na tle wyraziście pomalowanych ścian. Równie efektowny będzie również RYAN – dostępny w wersji śnieżnobiałej i ciemnobrązowej. SYLVA natomiast to przeplatana warkoczem skóra tapicerska dostępna w ciemnych barwach – sprawdzi się szczególnie w biurze i gabinetach, nadając wnętrzu profesjonalny design. Na szczególną uwagę zasługuje jednak TODD – wyraziste, jedyne w swoim rodzaju obicia meblowe, które z pewnością przykuje każde oko.

Tapicerka linii LEATHER LINE składa się z naturalnych materiałów oraz dopasowanych do nich materiałów winylowych w skali 1:1. Jest również możliwość zamówienia osobno skóry, bez konieczności dopasowania winyli. W sprzedaży posiadamy linie ROBUST, CONSUL I DOLLARO – gdzie ROBUST i DOLLARO dostępne są w wielu walorach kolorystycznych. Skóra naturalna meblowa jest bez wątpienia ponadczasowym rozwiązaniem designerskim, który stanie się zjawiskowym uzupełnieniem każdego pomieszczenia.

INTERIOR LINE

LEATHER LINE – NATURALNE SKÓRY + DOPASOWANE WINYLE

WINYLOWE MATERIAŁY KALETNICZE

NATURALNE SKÓRY

Jeżeli interesują Państwa nasze obicia meblowe wykonane z naturalnej tapicerki najwyższej klasy, serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i skontaktowania się z naszymi przedstawicielami handlowymi. Działamy na terenie miasta Poznań, ale posiadamy zasięg krajowy/międzynarodowy.