OBICIA TAPICERSKIE AUTOMOTIVE

ASTON

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prezentujemy eleganckie, wykonane z najwyższej jakości materiałów tapicerskich obicia typu AUTOMOTIVE. Linia ta przeznaczona jest do branży jachtowej, w której Vinylpex jest przodującą firmą nie tylko w Poznaniu, ale i całym świecie. Tapicerka jachtowa w naszym wykonaniu charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością na przedarcia i przebarwienia, jednocześnie nie tracąc na świeżości i estetyce. Branża motoryzacyjna składa się zarówno z pojazdów lądowych takich jak motocykle i samochody, ale również pojazdów wodno-motorowych. Materiały na jachty i motorówki muszą być szczególnie wytrzymałe na zmieniające się warunki atmosferyczne i wilgoć – Vinylpex gwarantuje, że obie te kwestie nie będą dla Państwa żadnym problemem. I to przez długie lata.

Obicia AUTOMOTIVE to nasza duma. Jako czołowy producent dbamy o to, aby każde wykonane przez nas materiały służyły na wiele lat, ciesząc się pięknem, wytrzymałością i funkcjonalnością. Chcąc zaspokoić potrzeby klientów, zapewniając im jednocześnie maksymalną satysfakcję i komfort użytkowania, poddajemy nasze obicia tapicerskie wszystkim potrzebnym atestom. Z tego też powodu tapicerka jachtowa AUTOMOTIVE firmy Vinylpex jest niezwykle odporna na pocieranie, światło słoneczne oraz na olej. Wszystko to gwarantuje bezpieczeństwo i wysoką jakość produktu, z czego słyniemy na całym świecie.

NASZE MATERIAŁY TAPICERSKIE

Oferowane przez nas obicia składają się z dwóch linii: AUTO LINE oraz MOTO LINE.

Pierwsze z nich to tradycyjna tapicerka, natomiast linia MOTO została stworzona z myślą o branży motoryzacyjnej. Materiał tapicerski RYAN to klasyk sam w sobie – dostępny w dwóch przeciwstawnych wariantach kolorystycznych (biel i ciemny brąz) dopasuje się do każdego rodzaju pomieszczenia. Gładka, delikatna gramatura zapewnia pełny komfort użytkowania na co dzień. To jeszcze nie wszystko – RYAN jest odporny na ścieranie, światło, tłuszcz, mocz oraz ogień. Będzie służyć na wiele lat, nie tracąc na swojej jakości i prezentacji. Każdy będzie z niego zadowolony.

Obicia tapicerskie MOTO LINE mają do zaoferowania dwa warianty – ASTON i MARK. Ten pierwszy jest stworzony dla tych, którzy cenią sobie delikatność w dotyku – gładka gramatura to jedna z głównych cech, które charakteryzują te materiały. Dostępny w wielu wariantach kolorystycznych jest w stanie się dopasować do każdego rodzaju wnętrza motorówki, łódki czy jachtu. Sprosta najbardziej wymagającym warunkom atmosferycznym – odporność na światło, pocieranie czy olej to tylko niektóre z funkcji tego obicia. Linia ta jest stworzona dla osób kochających wodne przygody!

To samo można powiedzieć o linii MARK – tapicerkę jachtową z bardziej szorstką, aczkolwiek równie przyjemną w dotyku gramaturą. Są bardzo wytrzymałe i komfortowe, w dodatku z równą różnorodnością kolorystyczną. Wszystkie nasze materiały są powlekane winylem.

Jeżeli interesują Państwa nasze obicia tapicerskie kontakt prosimy kierować do naszych przedstawicieli handlowych lub odwiedzenia naszej siedziby w Poznaniu.