Okleiny ścienne

WINYLOWE OKŁADZINY ŚCIENNE

HARRY

Kolekcja winylowych oklein ściennych firmy Vinylpex to propozycja rozszerzająca możliwości aranżacji przestrzeni – zarówno mieszkań, jak i miejsc użyteczności publicznej. Nasze okładziny i tapety ścienne obiektowe dzięki połączeniu ciekawego wzornictwa z doskonałą wytrzymałością zastąpią z powodzeniem tradycyjne rozwiązania.

Tapety obiektowe i strukturalne firmy Vinylpex charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale również różnorodnością wykonania. Winyl to surowiec niezwykle wdzięczny i plastyczny. Można go dowolnie kształtować i barwić. Stwarza to wręcz nieograniczone możliwości projektowe stąd ciągle poszerzająca się oferta zaskakujących, oryginalnych produktów. Wszystkie nasze okładziny ścienne obiektowe, w tym zmywalne, są bardzo operatywne i mają duży potencjał designerski.

NASZE WZORY

Do dyspozycji Klientów oddajemy produkty, które posiadają wzory o różnym zastosowaniu przy wystroju wnętrz. RALPH – to tapeta o wyglądzie tkaniny. Przyjemna w dotyku. Wzór ten niemal otula nagie ściany, łagodząc ich surowość. Obok klasycznych bieli, beżów i szarości przygotowaliśmy modną miedź i nowoczesny grafit. HARRY i HUGO – to okleiny ścienne strukturalne. Wyraziste, pionowe linie doskonale zaakcentują wybrane ściany. Dzięki tym okładzinom ściennym obiektowym wnętrze nabierze oryginalnego, niepowtarzalnego charakteru. Opalizująca ILLA –to okleina ścienna glamour – gwiazda naszej kolekcji. Okładziny ścienne obiektowe w wersji glamour doda każdemu wnętrzu szyku i elegancji. Nasza oferta to również  RIVA. Piękna zmywalna okleina o wzorze pofalowanej linii w mocnych, głębokich kolorach turkusu i szafiru, szmaragdu. Okładziny ścienne obiektowe o tym wzorze wzbogaci estetycznie każde wnętrze.

ARTYKUŁY DO OKLEIN ŚCIENNYCH

Nasza oferta to nie tylko wysokiej jakości zmywalne tapety strukturalne i okładziny ścienne obiektowe. W trosce o komfort naszych Klientów przygotowaliśmy również dwa nowe produkty: preparat gruntujący, którego stosowanie zwiększa siłę klejenia i przyczepność podłoża, oraz klej w dwóch pojemnościach 5kg i 10kg.

Profesjonalny klej gotowy do użycia, przeznaczony do tapet ciężkich.

Karta informacyjna

Profesjonalny preparat gruntujący do winylowych oklein ściennych.

 Jeżeli interesują Państwa nasze tapety i zmywalne okleiny zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.